Informace o zemi
Organizované zájezdy
Fotogalerie Etiopie
Oblíbené trasy a programy (individuálně)
Komunikujte s námi
Radek Burda fotograf
Kontakt

Faranji s.r.o.

podchod stanice metra Anděl
Na Knížecí, Praha 5, 150 00

info@fotovandr.cz

Trekkingové programy

O Simien Mountains se říká, že jsou to ty nejkrásnější hory Afriky. Nevíme jak ti jiní, pro nás ale určitě. Jsou totiž vysoké, velmi vysoké, ale chůze po nich je zároveň příjemná. Jako chození po Českomoravské vrchovině. Takže opravdu trekking, nikoli climbing.

Fotogalerie: Nejkrásnější hory Afriky - Simien Mountains

8.4 Trekkingový zájezd na Semienské hory Národního parku (letecky a minibusem) - 8 dní a 7 nocí

Highlights: Krásné soutěsky, národní park, divoká zvířata, ptáci, vodopády, malebné vesničky, úžasné scenérie, vysoká nadmořská výška.

Den 1: letecky do Gondaru. Převoz z Gondaru do kempu Sankaber, centrálního kempu Semienských hor, kde už můžete pomalu nasávat atmosféru těchto hor a kde vás přivítají divoká stáda paviánů Gelada Baboon. Nocleh v kempu.

Den 2 až 4: Národní park Simien Mountains. Trekking z kempu Sankaber do kempu Geech a Chenek s úžasnými scenériemi a chůzí po horách ve výškách i nad 4.000 m n.m. Tady poznáte, proč se o Simienkách říká, že jsou to nejkrásnější hory Afriky. Poté sestup do Ambiquo do dechberoucího místa známého snad z každé publikace o Simien Mountains. Ubytování v kempech.

Den 5: Výprava z Ambiquo na Ras Dashen. Jednoduchý šlapací výšlap na čtvrtou nejvyšší horu Afriky a první v Etiopii a zpět do kempu Ambiquo. Ubytování v kempech.

Den 6: Návrat z Ambiquo do Chenek kempu. Nocleh.

Den 7: Jízda minibusem z Cheneku do Gondaru. Ubytování v hotelu.

Den 8: Odlet zpět do Addis Ababy. Nákupy a tradiční noc ve víru tance. Odvoz na letiště.

Nezávazná objednávka fotozájezdu

Jméno:
Email:
Počet osob:
Termín:
Poznámka:
Potvrzovací kód:
Partnerské weby: LastMinute dovolená | Dovolená na horách | Vandrování světem, fotogalerie | Dovolená Tunisko | Dálky.cz | Fotky s duší | Kréta